Technické info - alu kola

Parametry alu kola:
Zde naleznete všechny potřebné informace, které potřebujete při nákupu alu kola. V případě, že si objednáte alu kola, která by nepasovala na Váš vůz, budeme Vás o tom informovat a parametry alu kola po konzultaci s Vámi změníme. Nemůže se tak stát, že od nás koupíte alu kola, která by nepasovala na Váš vůz. V opačném případě si tato alu kola odebereme zpět na naše náklady. Při nákup litých kol proto pro zjednodušení uvádějte, na jaké vozidla alu kola budou uečená (jsou na to připravná okénka, která vyplníte při objednávce litých kol)

Označení a rozměry alu kola:
např. DOTZ HANZO 7x16 5x112 ET40

DOTZ
- výrobce alu kola
HANZO - označení alu kola
7x16 - rozměr alu kola. 7 je šířka alu kola uváděna v palcích
16 je průměr alu disku
5x112 - počet šroubů x rozteč  - u alu kola se 4 dírami se měří rozteč šroubů, u 5ti dírového alu kola se měří průměr kružnice protínající sžedy šroubů.
ET40 - hodnota ET (zális) je uváděna v mm a uvádí vzdálenost mezi rovinou procházející středem disku a dosedací plochou disku. Čím větší je hodnota ET, tím více je kolo v podběhu a naopak.

disk.jpg

a) šířka alu kola

b) průměr alu kola

c) ET (zális alu kola)

d) středová díra

e) rozteč

 

 

ALU KOLA DODÁVÁME JIŽ S KOMPLETNÍM POTŘEBNÝM PŘÍSLUŠENSTVÍM!!!

 

Pro zjištění stavu Vaší objednávky zadejte číslo objednávky:
Proč nakoupit na Pneu-Alukola.cz   Adresa   Kontakty
1. NEJLEVNĚJŠÍ alu kola v ČR   Pneu-Alukola.cz   infolinka: 245 007 133
2. výhodný pneuservis   Plzeňská 215E   email: info@pneu-alukola.cz
3. záruka 3 roky   150 00 Praha 5 Motol  
    zobrazit na mapě  
Sledujte nás na Twitteru   Odebírat novinky v naší nabídce   Tento eshop optimalizuje Religis s.r.o.   Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku